Курси арттерапії

Курси арттерапії – це насамперед здобути навички роботи з людьми різного віку та познайомитися з практиками арттерапії.

На наших курсах ви вивчите сучасні техніки роботи з піском, глиною, метафоричними картами,  дізнаєтесь про найпопулярніші помилки психологів під час роботи з клієнтом.

Ви навчитесь допомагати людям створювати простір, в якому вони будуть в змозі прийняти правильне рішення у своєму житті.

Автор та викладач курсів по арттерапії:

Лідія Максимчук – практикуючий психолог та арттерапевт з 15 роками досвіду в арттерапії та 5-ма роками досвіду в практичній психології.

У нас ви можете пройти курси з кожної практики арттерапії окремо, або пройти комплексний навчальний курс арттерапії, який включатиме у собі всі популярні техніки в арттерапії.

 

Після проходження курсів ви отримаєте сертифікат.

 

Наші курси проходять у міні-групах по 2-4 людини та є доступними у вартості.

Не зволікай, а дій!

Запишись на курси вже сьогодні.

Лідія Максимчук - викладач та автор курсів з арттерапії

Наші курси арттерапії

Для кого розроблені наші курси

Для практикуючих психологів

Методи арттерапії допомагають практикуючому психологу зрозуміти причину та вибудовувати алгоритми опрацювання конкретної ситуації клієнта, щоб відновити та збалансувати його емоційний стан.

Педагогів / Вихователів

Робота з дітьми дошкільного віку потребує розуміння та ефективного аналізу стану кожної дитини. Практики арттерапії допомагають зрозуміти на невербальній мові те, що дитина ще сама не усвідомлює. Доволі часто в сучасному світі початок навчання у школі (зміна середовища) супроводжує у дітей лишнє почуття тривоги, арттерапія – найкращий інструмент його позбутись.

Мам у декреті

Щоб отримати зв’язок з малюком та відкинути зайву тривогу молодим мамам варто пропрацювати всі переживання. Крім, виспатись – молодій мамі варто розібратись із своїми почуттями та сприйняти новий світ для неї, в якому її всесвітом є дитина. І що головне, курси  арттерапії не лише  націлені на врівноваження психологічного стану мам у дектеті, але й на допомогу мамам краще розуміти їх діток.

Спробуй пройти один із наших курсів арттерапії

Не зволікайте, а дійте уже сьогодні! Наші курси з арттерпії допоможуть вам краще зрозуміти себе та нададуть практичні знання, які ви зможеш використати у роботі. Маєте питання – запишіться на безкоштовну консультацію!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Вчимо на практичному досвіді

Ми цінуємо час наших учнів та їх ресурси, тому ви освоюєте лише ту інформацію, яка знадопиться вам на практиці. Також, після проходження основних тем, в учнів є можливість спробувати свої знання на практиці з реальними клієнтами.

Спеціалізований центр або онлайн

Ми єдиний центр який має 5 зон для комплексного, глибинного та індивідуального навчання учнів та прийому клієнтів. Заняття офлайн проводимо у міні-групах до 4-х людей. Є можливість проходити навчання онлайн.

Наші ціни

Період навчання: 2 тижні / 5 тижнів Ціна: 1800 грн / 6400 грн

Ви можете проходити наші курси кожен окремо, або записатись на комплекстний.

Навчання на курсах арттерапії у світлинах