казкотерапія

Казкотерапія

Що таке Казкотерапія?

Казкотерапія – це один із ефективних методів в роботі арттерапевта, це чудовий метод навчання, розкриття та стимулювання творчого потенціалу дитини, її здібностей та життєвих принципів. Метою цього методу є створення особливої казкової атмосфери, яка робить мрії дитини дійсністю, дозволяє дитині вступити у боротьбу зі своїми страхами, комплексами та невдачами.

Казки супроводжують нас з покоління в покоління, вони нам давали відповіді на основні життєві питання, перші знання про життя, та через них ми засвоїли певні уроки. Діти за допомогою казки вчаться розрізняти добро та зло, стикаються з такими складними явищами і почуттями, як життя і смерть, любов і ненависть, гнів і співчуття, зрада і підступність.

 

Пориньте у світ казкотерапії разом із нами – запишіться на консультацію арттерапії для дітей

Основний принцип казкотерапії – цілісний розвиток особистості, турбота про душу, зцілення казкою, виховання моральних почуттів.
Казкотерапія також допомагає: подолати високий рівень тривожності, агресивності, знімає емоційну напругу, різноманітні страхи, корегує поведінку, вчить дивитися на життєві ситуації з боку, відчути впевненість у своїх силах.

Терапевтична казка відрізняється від звичайної тим, що її вигадують спеціально з урахуванням особливостей дитини. Головний герой це відображення дитини та її внутрішнього стану, він схожий на неї і переживає всі страхи, проблеми чи емоції разом з нею. Під час казкотерапії відбувається повне перевтілення – слабкий герой перетворюється в сильного, лякливий перестає боятися, не впевнений перетворюється в сміливого і т.д. Таким чином казка чудово сприяє розвитку дитини.

 

У казках є засоби, які можуть
виправити чи відродити будь-яку втрачену душевну пружину.
Кларіса Пінкола Естес

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР