Курс Емоційний інтелект

Емоційний інтелект звучить доволі дивно. У нашому суспільстві люди звертають увагу на те, яка людина розумна, проте не звертають увагу на те, що  людина часто без будь-яких на це причин може накричати і вилити всю свою агресію, або ж багатій, який через свою скупість, сидить на горі грошей і ніколи нею не поділиться, або людина при владі, що не володіє мудрістю, стає тираном для своїх підлеглих. Хіба це розумно? Ми не звикли розрізняти різні види інтелекту, проте це можна виправити.

Різні види інтелекту необхідні для вирішення різних завдань, проте є універсальний інтелект, який гарантує гармонію і призводить до балансу у житті, а саме емоційний інтелект. В першу чергу поняття емоційного інтелекту опирається на вміння розуміти природу створення емоційних реакцій та їх раціональне застосування в різноманітних сферах життя людини. Саме емоційний інтелект відповідає за швидкість адаптації в новому колективі, допомагає вибудовувати стосунки з людьми та за необхідності навіть маніпулювати ними.

Емоційний інтелект з легкістю можна прокачати кожному у будь-якому віці, у цьому і його перевага. Ми живемо в епоху розвитку цього нового, але такого важливого для нас поняття. За допомогою тренінгів у сфері психології емоцій, книг, та бажанню розвиватись можна досягти неймовірних успіхів, не лише в кар’єрі, але й в особистісних стосунках.

Центр арттерапії та практичної психології Лідії Максимчук спільно з Анастасією Самагалою та Горошенко Меланією запускають проект “Емоційний інтелект”.

«Ми не можемо знати, що станеться в майбутньому.  Але ми можемо вирішити, що станеться всередині нас – як реагувати, що робити, врешті-решт тільки це і має значення »

 

– Джозеф Форт Ньютон. 

СКІЛЬКИ ТРИВАТИМЕ КУРС? 

Триває 5 занять індивідуально з психологом.

ЯКА МЕТА КУРСУ?

На сьогоднішній день, ми запроваджуємо курс «Емоційний інтелект», для того аби познайомити Вас зі своїми емоціями, навчитись користуватись ними, використовуючи мислення і гострий розум, не піддаватись під вплив емоцій. Завдяки емоційному інтелекту, розуміючи свої емоції і те, як ними керувати – Ви зможете краще висловити свої почуття, те чого Ви хочете і не хочете, розбиратись у почуттях інших людей та їхній поведінці (у постійних криках бачити страх, у постійному бажанні влади бачити комплекси, або навіть невпевненість і багато іншого). Те, наскільки Ви вмієте розуміти та направляти свої емоції, впливає на Вашу здатність розуміти та скеровувати емоції інших людей.

ЯКІ УМОВИ УЧАСТІ?

Ціна курсу:

Онлайн – 1500 грн

У офісі – 2500 грн 

НА КОЛИ І ЯК МОЖНА ЗАПИСАТИСЬ?

Запис на курс відбувається через наш сайт.

Запис на тест для визначення типу темпераменту відбувається у соцмережах:

www.facebook.com/Lb.psyholog/
www.instagram.com/lb.psyholog/

Програма курсу

  • Безкоштовний тест на визначення типу темпераменту.
  • 5 тем висвітлених психологом + практики (де ми зможемо використовувати ці знання).

Протягом курсу учасники навчаться:

Ефективно керувати емоційними станами, почуттями та емоціями загалом
Оволодіти навичками емоційної гнучкості та досягнення компетентності у розумінні власних почуттів та емоцій
Розумінню впливу емоцій на особистість та досягнення успіху
Застосовувати практики емоційного інтелекту у повсякденному житті
Розбудовувати міцні стосунки в особистому житті та на роботі
Краще почувати емоційні потреби інших людей та керувати цими потребами
Розуміти природу власних емоцій та їх вплив на життя

Записатись на курс