сімейна консультація психолога

У щасливих батьків — щасливі діти

У ЩАСЛИВИХ БАТЬКІВ — ЩАСЛИВІ ДІТИ

Всі батьки безперечно бажають своїм дітям щастя. Вони хочуть виховати їх розумними, самостійними, впевненими, життєрадісними та щасливими. Та багато не розуміють, що щасливими мають бути і батьки. Адже, щасливе дитинство —запорука щасливого майбутнього дитини.

Із народженням дитини життя батьків однозначно змінюється, з’являється більше відповідальності, менше вільного часу на себе та на коханих, багато нових емоцій і вражень, та сотні завдань, що іноді призводить батьків до внутрішнього вигорання. Мама й тато вчаться жити в новому темпі життя, ставлять на перше місце потреби дитини та сім’ї. Роздратування, стреси та невдоволення батьків діти відчувають з найменшого віку і це впливає на їхній розвиток та на ваші стосунки.

 

Тоді як тримати свій внутрішній баланс та бути щасливими батьками?

 

Потрібно жити в гармонії із собою, з коханими, дітьми, роботою та своїми інтересами. Існує чіткий взаємозв’язок між настроєм батьків і дітей. Малюки вміють багато що переймати в батьків, їхній настрій також. Проявляючи увагу до власного емоційного благополуччя, ви гарантуєте, що дитина буде відчувати позитивні емоції.

Дуже важливо приділяти час один одному, адже всі знають, що буденність руйнує гармонію в стосунках, тому радимо організовувати спільні сніданки чи вечері, романтичні побачення, пікніки у парках, невеликі подорожі чи домашні свята. Ви отримаєте найкращі спогади та чудовий емоційний взаємозв’язок у сім’ї. Також важливо приділяти час і фізичному здоров’ю.

Використайте свій вільний час на якісний та повноцінний сон, хобі, прогулянки, фізичну активність, спорт чи те, від чого ви отримуєте задоволення — все це дуже важливо для вас та вашого здоров’я. Не витрачайте час на неприємні думки, а краще посміхніться і ви миттєво побачите посмішку і на обличчі дитини.

Запишіться на сімейну арттерапію до нас уже сьогодні!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР