Соціальний проект «Метафоричні карти»

Що таке метафоричні карти?

Метафоричні  карти – це набір різних зображень на певні теми, на цих зображеннях  можуть бути зображені краєвиди, ландшафти, люди та їх взаємодія, також певні життєві ситуації, різного роду тварини або навіть якісь абстрактні зображення.

Карти – це як свого роду двері, за якими живуть різні епізоди, захоплення, людська історія. Двері навіть можуть бути і не відкриті, але карти ніби ключ, допоможуть їх відкрити.

І вибравши певну карту, роздивившись її  і представляючи нам, людина насправді буде розповідати про себе, і з цієї розповіді ми зможемо зрозуміти про її цінності, якість страхи, у що вірить вона та інше.

Метафоричні карти відносять до проективних методик, які застосовують для того щоб підняти наші несвідомі думки, враження, які насправді і визначають наші реакції на різні життєві становища. Також метафоричні карти допомагають розвинути нашу інтуіцію, за допомогою якої ми навчаємось мислити образами.

Вони допомагають розкрити  питання навіть невербально, тобто воно може залишитись неозвученим. Асоціації, які будуть виникати у людини, допоможуть їй аналізувати її питання.

Тому важливою фактором цих карт являються саме людські асоціації, тому ще їх називають метафоричні асоціативні карти. Цікаве ще те, що кожна людина може бачити в карті щось своє, те, що емоційно відгукується в ній самій.

курс метафоричні карти в арт-терапії
соціальний проект метафоричні карти

Яка мета проекту?

Мета проекту: познайомити людей з арттерапією, а саме метафоричними картами. Колода карт, з якою ми працюємо у цьому проекті, дає можливість подивитись ширше на ваше питання та знайти найкраще рішення для вас.

Які умови участі?

Ми працюємо за donations, тобто ви маєте змогу оплатити таку суму, яку вважаєте за потрібне. 

На Коли і як можна записатись?

Соціальний проект проходить по вівторках та п’ятницях. Записатись на зручну для вас годину ви можете написавши нам у наших соц мережах у Facebook або Instagram чи залишився заявку на сайті.

Бажаєте пройти арттерапію ``Метафоричні карти``?

Залишайте заявку на індивідуальну роботу з психологом. Вартість заняття ви маєте моєливість визначити самостійно.

У полі коментарів вкажіть “Метафоричні карти”.

    Про проект:

    Переваги даного методу в тому, що ваш запит може бути не озвучений, і ми невербально попрацюєм над вашим питанням.
    Саме за допомогою картинок та словесних асоціацій людина по новому дивлячись на це зображення та фразу, раптом з‘єднує в своїй свідомоств образ, відповідь, рішення.
    Це підійде для тих хто не хоче зразу все розповідати психологу, а спершу поглянути саме через такий метод арттерапії на свої певні питання та й взагалі визначитись чи комфортно вам буде працювати саме з цим психологом.