сучасна мама

ЯКА ВОНА, — СУЧАСНА МАМА?

Сучасна мама

Тоді як одні матусі перебувають в декретній відпустці — інші підкорюють світ. Після появи на світ малюка, життя його мами змінюється радикально й назавжди. З одного боку, в ньому з’явиться безліч щасливих моментів материнства, а з іншого — відмова від звичного ритму життя. Покоління сучасних мам обізнані та освічені краще за минуле покоління, але при цьому сучасна мама відчуває брак внутрішніх ресурсів, балансу та більше переживає за будь-які невдачі.

У нашому суспільстві поки не звикли до того, що мама може бути активною. Іноді суспільство сприймає вагітність як обмеження чи хворобу. Та кожна жінка повинна пам’ятати, що завжди потрібно залишатися собою та не обмежувати себе в своїх мріях чи переконаннях. Робіть все, щоб дитина, коли виросте, пишалася вами.

Насамперед знайдіть допомогу та підтримку серед близьких людей, бо мами завжди сумніваються чи роблять вони правильно, чи буде вистачати уваги дитині, чи будуть вони хорошими мамами якщо підуть на роботу. Підтримкою може стати ваш чоловік, який вірить у вас, мама чи подруги. А також дівчата які теж з маленькими дітками досягли успіху, а їхні історії мотивують та надихають вас.

Наступною порадою буде не брати на себе багато обов’язків, навчіться делегувати справи та знаходити час для себе, сім’ї та роботи. Виділіть хоча б годину часу в добі для себе і ви будете щасливіші!

 

Лідія Максимчук

Дитину краще за все розуміє тільки мама

Відомий стереотип, що дитину краще за все розуміє тільки мама. Та ми не погоджуємося з цим, бо у вас з батьком абсолютно однакові обов’язки і відповідальність за малюка, потрібно просто поділити обов’язки та зону відповідальності. Зараз дуже вдалий час для того щоб бути жінкою, бо ви можете розвиватися, вчитися, працювати, відкривати бізнес, подорожувати та шукати себе і при цьому народжувати дітей.

Новою течією в нашому суспільстві є образ ідеальної та довершеної мами — жінки, яка встигає абсолютно все, має успішний бізнес, ідеальних дітей та багато вільного часу для себе. Для багатьох мам — це непосильні образи і тому багато хто відчуває спустошеність, безвихідь та занижену самооцінку. Все треба робити за відчуттями: якщо ви хочете насолодитися материнством і побути в декретній відпустці — будьте, але якщо хочете працювати — дитина не заважатиме.

Малюки дуже швидко ростуть, потрібно встигати і помічати всі їхні зміни. Тому проводьте з ними час якісно, відкладаючи ґаджети, робочі дзвінки та соціальні мережі. І дитина не буде відчувати вашої відсутності, а достатньо часу буде проводити з мамою. Жінка повинна бути щаслива від того, що вона робить, і тоді поряд будуть щасливі діти та чоловік.

Читайте також:

Пісочна терапія, як метод арттерапії

Казкотерапія, як метод цілісного розвитку особистості

У щасливих батьків, щасливі діти

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР