Як музика впливає на розвиток дитини?

Музика - це засіб, який допомагає вибудовувати відносини між батьками і дітьми

Як музика впливає на розвиток дитини?

Можливо, ви знаходили добірку класичної музики, яка (науково доведено) позитивно впливає на розвиток дитини. На логіку, пам’ять, мислення, почуття прекрасного, емоційний інтелект … Як музика впливає на розвиток дитини?

Не варто забувати, що основна музика, особливо для немовляти – це мова батьків, матері і її інтонації. Використовуйте можливість спілкування з дитиною через м’яку, виразну мову, через спів, спільне музикування.

Музика – це засіб, який допомагає вибудовувати відносини між батьками і дітьми

БАТЬКО – ПРОВІДНИК ДЛЯ ДИТИНИ В СВІТ ЗВУКІВ

Батько є провідником для дитини у світ звуків, почуттів, емоцій. Вибирайте ту музику, яку в першу чергу вам самим приємно слухати. Яка наповнює, радує, заспокоює або ж бадьорить, заряджає енергією, додає впевненості. Музика повинна бути гармонійною для вашого емоційного стану і вашої дитини. Це важливий критерій в процесі слухання. Дітям потрібна така музика, яка допомагає взаємодіяти з батьками. Спробуйте надати музиці сенс і тоді вона зазвучить по-новому. Придумуйте історії під музику, залучайте дітей в спонтанні ігри, розвивайте образне мислення і проводьте щасливо час разом. Спостерігайте за поведінкою дитини під час слухання музики і за тим, як вона її відчуває.

Ми раді допомогти батькам побудувати довірливі і дружні відносини з дитиною. Дитячий психолог онлайн – записуйтеся на консультацію!

Вплив музики на дитину до року

Дітям до року більшу користь принесуть колискові в маминому виконанні, які емоційно пов’язують її і дитину, ніж пасивне прослуховування музики Моцарта. Нехай дитина чує ваш голос ще будучи в утробі. Якщо ви думаєте що співати не вмієте – все одно співайте. Візьміть пару уроків вокалу, це надихне і наповнить вас яскравими емоціями та надасть позитивний ефект на вашу дитину, з огляду на тісний зв’язок з мамою в такому віці.

Музика в житті дитини починається зі звуків

МУЗИКА ДОПОМАГАЄ ДІТЯМ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО СНУ

Нижче представлені композиції, які підійдуть для розслаблення і сну. Підбірка колискових українською мовою. Мелодійні колискові, у виконанні Ольги Токар. Ніжні інтонації голосу заколисують. Підбірка колискових з усього світу. Дуже різноманітні колискові, деякі з них, в нашому розумінні зовсім на колискові не схожі, тим вони й цікаві. Канал на Youtube виконавиці Mree, її голос як магніт, переносить в казкові світи, наповнює світлом і добром.

Музика для розвитку дитини

Музика для розвитку дитини

Інструментальна музика корейського піаніста Yurima. Деякі композиції у нас на слуху. Гармонійна, легка музика, під яку можна і працювати, і засипати. Американська співачка Snatam Kaur, виконує індійську релігійну музику нью-ейдж, кіртан і гастролює по світу. Для любителів медитативної і глибокої музики. Її композиції дуже різноманітні, під деякі хочеться танцювати.

Надіємось ви знайшли відповідь на питання – “Як музика впливає на розвиток дитини?” Будьте уважні до того, що самі слухаєте. Насолоджуйтесь музикою разом з дитиною. Нехай у ваших домівках звучить приємна музика, яка позитивно впливає на розвиток дитини.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР