Влияние музыки на человека

Як впливає музика на людей старшого віку

ВПЛИВ МУЗИКИ НА ЛЮДЕЙ СТАРШОГО ВІКУ

Не варто думати що ваш час втрачено, якщо вам 50 … 60 … 70 і ви ніколи не грали на музичному інструменті. Я навчаю грі на флейті людей від 7 до 80 років, і повірте, вік – це менше що впливає на успіх і результат.

Залученість і натхнення у зрілих людей, потяг до творчості – компенсують фізичні недоліки придбані з віком – скорочення пальців, тремтячі руки, мляву мову. Учні старшого віку дуже заряджають позитивними емоціями. У процесі роботи з ними я черпаю натхнення, нові ідеї.

Приходьте до нашого центру арттерапії та практичної психології. Наша консультація психолога у Львові допоможе вам відкрити приховані таланти.

КОРИСТЬ УРОКІВ МУЗИКИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ СТАРШОГО ВІКУ:

як впливає музика на людей старшого віку

 

ПОЛІПШЕННЯ СЛУХУ

Вчені проводили дослідження в якому взяли участь люди похилого віку. З’ясували, що ті, хто в юності займалися музикою показали найшвидшу нейронну реакцію на розпізнавання складних звуків мови. Чим старша людина, тим важче вловлювати звуки, особливо в галасливих місцях. Заняття музикою сприяють розвитку частини мозку, відповідальної за слух.

РОЗВИТОК ДРІБНОЇ МОТОРИКИ

Асиметричні рухи пальців під час гри на музичному інструменті, а на духових ще використання мови і дихання, впливає відразу на кілька відділів головного мозку. Це розвиває пам’ять, уяву, креативність і здатність мислити творчо.

Поліпшення дихальної системи

Під час співу та гри на духових розвиваються легені, що сприяє профілактиці дихальних шляхів. Це допомагає крові інтенсивно збагачуватися киснем, токсини виводяться швидше. Внаслідок чого очищається організм. Плюс до цього у старших людей зменшується задишка.

ПОЛІПШЕННЯ САМОПОЧУТТЯ І НАСТРОЮ

Музика приносить задоволення, піднімає життєвий тонус, впливає на емоційний стан. Правильно підібрані мелодії радують і наповнюють життя прекрасним. Навіть найпростіші пісні зіграні на музичному інструменті, призводять в повний захват людей похилого віку.

Хочете бути щасливими, впевненими в собі і продовжити молодість – займайтеся музикою! Скільки б років вам не було, ваш вік відповідний для гри на музичних інструментах.

Успіхів вам!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР